Dakine Campus 33 l tmavě navy

• pěkný, jednoduchý, dobře ušitý
    • kapsička na brýle, termo kapsa na jídlo, dostatek přihrádek
    • dostatečně velký
    • dno batohu ze slabé textilie, není "potažené" vodě odolným materiálem

Druhý batoh od značky Dakine. Kupovala jsem ho příteli na věci do práce i na volný čas. Celkově jsem spokojená s kvalitou jejich zboží, batohy se netrhají u popruhů, jsou velké, odolné. Co mě mrzí, to jsou záda bez polstrování a konkrétně u tohoto modelu slabé dno, které bude náchylnější k prošoupání po zemi, první batoh ho má silnější. Na výlety nebo jen tak do města je však ideální.

Objem
S bederním pásem
Materiál
600D Polyester

Batoh Dakine campus 33L Dark Navy

Léty prověřený batoh do školy

Školní batoh Dakine Campus 33L má čtyři oddělené prostory. Do hlavní kapsy nacpete učebnice a sešity, polstrovaný oddíl na notebook 15" lze využít i na desky velikosti A4. Svačinu dáte do chladící kapsy vpředu, sluneční brýle do horní kapsy s fleecovou podšívkou a zbytek do kapsy s organizérem. Nechybí ani síťovinové kapsy po stranách na láhev s pitím. Polstrovaná záda, ramenní popruhy a nastavitelný hrudní pásek zajistí, že bude batoh perfektně sedět.

• polstrovaný oddíl pro notebook 15"
  • chladící kapsa na svačinu
  • kapsa s organizérem
  • kapsa na brýle s fleecovou podšívkou
  • postranní kapsy ze síťoviny

Použití: batoh do školy, studentský batoh, batoh na notebook 15, batoh do města

• Objem: 33L