Topgal batoh Chi 701 B bílá

Kód: 045/87010/CHi701B Tříkomorový školní batoh s hravým potiskem, pro školáky 2. až 7. třídy: -ergonomicky tvarovaný zádový systém -vyjímatelný hliníkový rám -pohodlné...
1 999 Kč

• , zakoupeno v Dráček.cz

• Jeden den ráno jsem zboží obědnala a 2 den měla doma

Tento obchod můžu jen doporučit

• , zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

• krásně propracovaný a praktický.

DOPORUČUJI.

• , zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je nadšená,dostatek kapes, veselý potisk.

Značka
Materiál
100 % Polyester

Kód: 045/87010/CHi701B

Tříkomorový školní batoh s hravým potiskem, pro školáky 2. až 7. třídy:

• ergonomicky tvarovaný zádový systém
  • vyjímatelný hliníkový rám
  • pohodlné polstrování
  • délkově nastavitelné ramenní popruhy
  • hrudní pás

Prostřední komora tohoto školního batohu je nejprostornější - pohodlně se do ní vejdou objemnější školní pomůcky. Najdete v ní také zipovou kapsu ze síťoviny. Zadní komora pak poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky.

Do přední užší komory můžete dát menší předměty. Je zde také jmenovka a jednoduchá karabina na klíče. Na čelní straně batohu je prostorná kapsa, vhodná, např. na uložení krabičky na svačinu nebo školního pouzdra .

Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,75l lahev s pitím nebo jiné drobnosti. Na obou stranách batohu jsou poutka z popruhu pro uchycení pouzdra na lahev nebo sáčku na obuvu.

Bezpečnost a pohodlné užívání batohu zvyšují:

• četné reflexní plochy
  • poutko na zavěšení batohu na lavici
  • úchyt s plastovou rukojetí pro přenášení batohu v ruce

Dno batohu je z pevného materiálu (TOPDURA - testováno v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně), opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.

Rozměry: 41 x 23 x 30 cm

EAN: 8592571003747

Použitý materiál: 100% Polyester

Hmotnost: 0.96 kg (bez příslušenství)

Nosnost: 7.00 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 9 761 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč91 % • 1 177 recenzíDalší informace

• Batohy pro středoškoláky pro druhý stupeň ZŠ

Je velice prostorný

• , zakoupeno v Dráček.cz

• Jeden den ráno jsem zboží obědnala a 2 den měla doma

Tento obchod můžu jen doporučit

• , zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

• krásně propracovaný a praktický.

DOPORUČUJI.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč91 % • 1 177 recenzíDalší informace

• perfektní zpracování, kvalita, luxus
    • ergonomie
    • nízká váha
    • servis v podobě doporučení a rad pro nošení školního batohu
    • parádní design
    • zatím nic, uvidí se časem

krásný a velmi kvalitní školní batoh

• , zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je nadšená,dostatek kapes, veselý potisk.

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

školní batoh topgal jsem zakoupila již po třetí svým dětem pro první stupeň, batohy jsou kvalitní, prostorné, mají pěkný desing, dlouho a hodně vydrží a hlavně mají skvělé doporučení, atest.. jinou značku bych nekoupila, batoh jsem prala v pračce nic se mu nestalo,

• velice praktický
    • karabina na klíče a jmenovka
    • krásně prostorný
    • kapsa na svačinu je oddělena silnější vrstvou materiálu od hlavních kapes
    • v neposlední řadě rozhodně reflexní prvky, i když celý batoh je k nepřehlédnutí :)
    • hrudní pás

Batoh jsem vybírala s dcerkou, kterou hlavně nadchla barevnost tašky, praktičnost už jsem spíše musela ohlídat já, ale myslím že tento střih je snad nejpovedenější. Měla jsem možnost si prohlédnout batohy i jiných střihů a tento mi přišel jako nejpraktičtější. Ve škole měla dcera ohromný úspěch, libuje si, jak se jí taška krásně nosí a drží záda. Vše se jí tam s přehledem vejde a má ještě i spoustu místa navíc. Za nás rozhodně jen a jen doporučuji.

• , zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Vypadá velice pěkně,kvalitně. Jen nám do něj musí slečna ještě dorůst .

• , zakoupeno v SEVT

• OK

je to fajn, ale moc času nemám, díky

• , zakoupeno v BAGLAND

Velmi lehký a praktický batoh, krásný na pohled.
    V kombinaci s penálem nádhera!!