Topgal batoh CHI 743 C šedá

100 % Polyester

• , zakoupeno v ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

• Prostorný
    • Pevná záda, pěkně sedí

Batoh jsem koupila synovi do druhé třídy, uvidíme až ho začne od září nosit.
    Ale vypadá prostorně, kvalitně. Koupila jsem ho na základě kladných zkušeností známých.

• , zakoupeno v Dráček.cz

• Lehká kvalitní aktovka, která opravdu vydrží. Starší syn ji má po třech letech stále jako novou. Oproti modelu, který jsem kupovala před třemi lety má navíc pás přes hrudník, aby nepadala z ramen. U hubených dětí v první třídě nepostradatelný pomocník.
    • Nenašla jsem.

• Pohodlné polstrování
  • Délkově nastavitelné ramenní popruhy
  • Stabilizační hrudní pás
  • Bezpečnostní reflexní prvky

Prostornější přední komora školního batohu pohodlně pojme desky, sešity a všechny ostatní školní pomůcky. Je zde praktická kapsa ze síťoviny uzavíratelná zipem a jmenovka. Do zadní komory se vejdou, například učebnice. V přední části batohu uvítáte dvě praktické kapsy. Horní kapsa je vhodná na uložení boxu na svačinu TOP 104 nebo jednopatrového školního pouzdra CHI 766 A nebo CHI 777 A se stejným motivem, (není součástí batohu) a navíc v ní najdete karabinu na klíče. Spodní kapsa pak poslouží na drobnosti.

Po stranách je batoh vybavený kapsou na lahev s pitím a poutky z popruhu pro přichycení pytlíku na přezůvky TOP 150 a pouzdra na lahev TOP 137.

Bezpečí a odolnost

Batoh je vybavený reflexními plochami pro zvýšení viditelnosti a tím i bezpečnosti dítěte. Pohodlné používání zajišťuje poutko na zavěšení a plastová rukojeť pro přenášení batohu v ruce.

Batoh je odolný díky pevnému materiálu TOPDURA (testován v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně).

• Rozměry: 41 x 23 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Hmotnost: 1.02 kg (bez příslušenství)
  • Nosnost: 7.00 kg

• , zakoupeno v ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

• Prostorný
    • Pevná záda, pěkně sedí

Batoh jsem koupila synovi do druhé třídy, uvidíme až ho začne od září nosit.

• , zakoupeno v Dráček.cz

• Nenašla jsem.